JGK w kilku słowach

Pasja i Doświadczenie

Nasza firma została założona w 2018 roku. Działamy jako producent maszyn przemysłowych dla przemysłu drzewnego i metalowego.

Od dnia założenia firmy prężnie działamy stawiając na profesjonalizm oraz rozwój. Pierwsze kontrakty pozwoliły nam na poszerzenie oferty produktowej oraz na coraz większe projekty. W ofertę produktową wchodzą na ten moment maszyny znakująco-przycinające do palet, podajniki rolkowe i taśmowe oraz sortery puszek Al/Fe.

Jesteśmy producentem maszyn do produkcji palet. Są to wydajne maszyny, złożone ze starannie dobranych komponentów. Takie maszyny usprawniają proces produkcji oraz są w stanie całkowicie zautomatyzować proces produkcji palet. W naszej ofercie posiadamy maszyny z serii EcoLine i MaxLine, które można łączyć ze sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dostają Państwo linie produkcyjne, idealnie dopasowane do potrzeb Waszej firmy.

Najnowszy produkt w naszej ofercie

Zasilacz hydrauliczny

Stawiamy na rozwój poprzez tworzenie urządzeń zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie bezpiecznych, przyjaznych i prostych w obsłudze. Jesteśmy otwarci na propozycję klientów, nawet jeśli wykraczają poza standardową ofertę produktową. Chętnie wprowadzimy modyfikacje w naszych projektach, konsultując wszelkie zmiany z klientem i dostosowując produkt do realiów działań firmy.