Oferta firmy JGKMaszyny

Maszyny do palet

Jesteśmy producentem maszyn do produkcji palet. Są to wydajne maszyny, złożone ze starannie dobranych komponentów. Takie maszyny usprawniają proces produkcji oraz są w stanie całkowicie zautomatyzować proces produkcji palet. W naszej ofercie posiadamy maszyny z serii EcoLine i MaxLine, które można łączyć ze sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dostają Państwo linie produkcyjne, idealnie dopasowane do potrzeb Waszej firmy.

Maszyny do recyklingu

Produkujemy wysokiej jakości, dopasowane do potrzeb Klienta maszyny do recyklingu. Od przenośników taśmowych, z bębnem magnetycznym po młyny do przewodów elektrycznych. Maszyny mogą pracować indywidualnie lub być łączone w linie w zależności od potrzeb klienta.

Maszyny na zamówienie

Oprócz standardowej oferty, która zawiera maszyny do produkcji palet i maszyny dla recyklingu, jesteśmy w stanie wyprodukować urządzenie na indywidualne zamówienie klienta. Tworzenie urządzenia to proces, gdzie na każdym jego kroku klient ma wgląd w postępy oraz prowadzone są konsultacje na temat konstrukcji urządzenia.

Przenośniki taśmowe z bębnem magnetycznym